Najnovšie spávy

Vážený zákazníci a priaznivci ,
od februára roku 2019 sme pre Vás presťahovali prevádzku pedikúry na Miletičovu 22! Snažíme sa pre Vás pripravovať stále nové ponuky a rozširovať naše služby aby starostlivosť o Vaše nohy bola čo nakoplexnejšia.
Ďakujeme za Vašu priazeň!

Novšie správy

Vážený zákazníci a priaznivci ,
od 2.1.2019 vstupuje v platnosť nový upravený cenník služieb a úkonov. Snažíme sa pre Vás pripravovať stále nové ponuky a rozširovať naše služby aby starostlivosť o Vaše nohy bola čo nakoplexnejšia. Ďakujeme za Vašu priazeň a záujem o Naše služby.

Novšie správy

Vážený zákazníci a priaznivci ,v druhej polovici roku 2016 sme pre Vás otvorili novú prevádzku manikúry a pedikúry na Kvačalovej 41! Snažíme sa pre Vás pripravovať stále nové ponuky a rozširovať naše služby aby starostlivosť o Vaše ruky a nohy bola čo nakoplexnejšia.Ďakujeme za Vašu priazeň a očakávajte daľšie informácie na našej pripravovanej webovej stránke!

Staršie správy

Vážený zákazníci a priaznivci ,v roku 2015 sme sa stali zmluvnými partnermi Všeobecnej zdravotnej poisťovne! Snažíme sa pre Vás pripravovať stále nové ponuky a rozširovať naše služby aby starostlivosť o Vaše nohy bola čo nakoplexnejšia.

Prečo práve Všeobecná zdravotná poisťovňa? Ako jedna z mála ponúka zľavy pre svojich poistancov.Navštívte stránku poisťovne alebo kliknite na zelené tlačidlo umiestnené v pravo (www.vszp.sk) a objavte čo Vám poisťovňa ponúka!

Zľavy pre celú rodinu

Zdravý životný štýl je kľúčom k tomu, aby ste sa mohli naplno tešiť z pevného zdravia a dobrej kondície. Záleží nám na tom ako žijete! Preto vám ponúkame zľavy a výhody, ktoré vám otvárajú svet aktívneho oddychu. Zľavnené vstupy do fitnescentier, plavární, kúpeľov, na športoviská, zľavy v predajniach so športovým tovarom… Naša ponuka, ktorú neustále aktualizujeme, je naozaj bohatá. Oplatí sa zaujímať o výhody, ktoré vám ponúka Všeobecná zdravotná poisťovňa. Objavte spolu s vašimi blízkymi náš i váš svet výhod. Je to predsa také jednoduché. Stačí predložiť preukaz poistenca.

Získate tak zľavu 10% z cien platného cenníka Pedikúra Milan Fialka(Šumavská 33).

www.vszp.sk

Obrázky